٠٩١٢١١٢٧٨٨٨ - ٢٢٢٠٦١٦١
جستجوی پیشرفته
بر اساس وسیله نقلیه
نوع خودرو :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
بر اساس سایز

لاستیک سواری فالکن

لاستیک سواری فالکن را می توانید از بازرگانی میر جعفری با قیمت مناسب و کیفیت بالاخریداری نمایید. لاستیک سواری فالکن از دسته لاستیک های ژاپنی است که از لحاظ کیفی تمامی استاندارد های روز دنیا را پاس کرده است. لاستیک سواری فالکن از برجسته ترین برندهای لاستیک میباشد که حتی از برخی مدل های خاص آن برای مسابقات رانندگی نیز استفاده میشود. لاستیک سواری فالکن در کارخانجات متعلق به این شرکت در کشورهای ژاپن، آمریکا و تایلند تولید میشود و در بازار ایران نیز فروش بسیار خوبی را به نام خود ثبت نموده است.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
پهنای لاستیک
ارتفاع دیواره(فاق)
قطر رینگ(اینچ)
کاربرد فصل
کشور سازنده
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

لاستیک سواری فالکن چسبندگی بسیار خوبی را با سطح زمین برقرار میکند که در نتیجه امنیت خودرو را تا حد زیادی حفظ میکند.

خرید لاستیک سواری فالکن

با خرید لاستیک سواری فالکن دیگر نیاز به تعویض لاستیک در کوتاه مدت نخواهد بود زیرا کیفیت این برند از لاستیک به حدی بالاست که در صورت استفاده صحیح میتواند تا چندین سال بدون مشکل کار کند. برای خرید لاستیک سواری فالکن باید مدلی از لاستیک را انتخاب کنید که با خودروی شما بهترین تناسب را ایجاد کند. با خرید لاستیک سواری فالکن تنها کافی است تا به وب سایت بازرگانی میر جعفری مراجعه کرده و خرید خود را تنها با چند کلیک ثبت نمایید.

فروش اینترنتی لاستیک سواری فالکن

روش فروش اینترنتی لاستیک سواری فالکن یک راهکار بسیار مناسب برای خریداران این برند از لاستیک تبدیل شده است. فروش اینترنتی لاستیک فالکن مزیت هایی نسبت به روش فروش حضوری بوجود می آورد که در روش حضوری وجود ندارد. فروش اینترنتی لاستیک سواری فالکن میتواند برای افرادی که به هر دلیل امکان خرید حضوری برای آنها وجود ندارد بهترین گزینه محسوب شود. فروش اینترنتی لاستیک سواری فالکن شاید برای برخی از خریداران که به فروشگاه های حضوری دسترسی دارند چندان اهمیتی نداشته باشد اما برای افرادی که در مناطق دور از فروشگاه ها و بازار واقع شده اند یک مزیت بسیار بزرگ به حساب می آید.

نمایندگی رسمی لاستیک سواری فالکن

تعداد کمی نمایندگی رسمی لاستیک سواری فالکن در کشور ما وجود دارد که البته بیشتر روش های حضوری را برای عرضه لاستیک انتخاب کرده اند. بازرگانی میر جعفری نمایندگی رسمی لاستیک سواری فالکن در ایران میباشد که روش فروش اینترنتی را نیر برای جلب رضایت مشتری و خرید آسان راه اندازی نموده است و در حال حاضر بیشتر محصولات این شرکت بصورت اینترنتی عرضه میشود.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()